Clash of Clans Günlük Görevler – Gemi

Clash of Clans Günlük Görevler

Clash of Clans Günlük Görevler

Clash of Clans’da savaş sonlarında aldığımız ganimet ve klan savaşları ödülü dışında kaynak kasmanın pek fazla bir yolu yok. Goblinlere karşı verdiğimiz mücadelede de bütün ganimetleri topladığımız da elimizde bir şey kalmıyor. Bir çok oyuncunun istediği ve hayalini kurduğu Clash of Clans Günlük Görevler gerçek olmak üzere! spAnser adlı oyuncu oyun dosyalarını iyice kurcalayıp hemen yukarıdaki iki gemi görseline ulaşmış. Aynı klan kalesinde olduğu gibi önce parçalanmış halini sonradan ise tamir edilmiş halini görüyoruz. Peki bu ne anlama geliyor?

Clash of Clans Günlük Görevler

Clash of Clans Günlük Görevler

Clash of Clans Günlük Görevler

Çok çok büyük ihtimalle bir sonraki güncelleme de Clash of Clans Günlük Görevler oyuna eklenecek. Yukarıda paylaştığımız gemi modeli aynı klan kalesinde olduğu gibi parçalanmış halde oyunculara sunulacak. Belli bir miktar altın karşılığı onarılacak ve dediğim gibi çok büyük ihtimalle günlük görevleri bu gemi aracılığıyla gerçekleştireceğiz. Sızdırılan dosyalara göre 4. Köy Binasından itibaren 50 bin altın karşılığı onarılacak. Saldırılarda ve savunmalarda herhangi bir etkisi olması beklenmiyor, zira böyle bir etki için oyunda büyük değişiklikler yapılması gerekiyor. Bir diğer teori ise Boom Beach oynayanların yakından bildiği Denizaltı gibi bir sistem getirilmesi. Boom Beach’de denizaltını araştırmaya gönderiyorsunuz ve size kaynak olarak geri dönüyor. Tabiki böyle bir sistemde Clash of Clans’a gelebilir fakat spAnser’in de dediğine göre çok büyük ihtimalle günlük görevler Clash of Clans’a eklenecek.

Günlük görevler açıklandığı anda gene bu yazıdan bütün detaylara ulaşabilirsiniz. Her görevin nasıl yapıldığını ve gerekirse ödüllerini açıklamalı olarak paylaşacağım.

Barbar Kral Heykeli ve Yeni Hava Savunması Seviyeleri

Clash of Clans Barbar Kral Heykeli

Clash of Clans Barbar Kral Heykeli

500 Yeşil Taş karşılığı oyun içi görsel olarak Barbar Kral Heykeli ile köyünüzü gelecek güncellemede süsleyebilirsiniz. Ayrıca Hava Savunması Seviye 9 ve Hava Patlatıcı Seviye 7 11. Köy binası için oyuna eklenecek. Hemen aşağıda ilgili görselleri bulabilirsiniz.

hava-patlatici-seviye-7 hava-savunmasi-seviye-9

Leave a Reply

%d blogcu bunu beğendi: