GTA V Cadılar Bayramı Güncellemesi

gta-v-cadilar-bayrami-guncellemesi

GTA V Cadılar Bayramı Güncellemesi

 

Güncelleme denince akla Gta V gelir, 3 yıldır kesintisiz güncelleme yayınlayan Rockstar Games bu seferde GTA V Cadılar Bayramı Güncellemesi yayınlandı. Bazı oyun modlarında 2x GTA$ ve 2x RP, bir çok araba, motosiklet, tekne,uçak ve kıyafette indirim, 1.9m$ değerince yepyeni 2 motosiklet ve oyuna her gün giriş yapan kullanıcılar için 250k GTA$ bonusu veriliyor. Ayrıca yepyeni bir oyun modu da “Lost vs Damned” ile şeytanlar ve meleklerin mücadelesine tanık olacağız. Bu 250k GTA$ bonusu alabilmek için 25 Ekim-31 Ekim tarihleri arasında her gün en az bir kere oyuna giriş yapmanız gerekiyor, 4 Kasımda da eğer şartı yerine getirdiyseniz hesabınıza 250k GTA$ yüklenecek.

 

GTA V Cadılar Bayramı Güncellemesi The Pegassi Vortex

GTA V Cadılar Bayramı Güncellemesi The Pegassi Vortex

GTA V Cadılar Bayramı Güncellemesi Lost vs Damned Modu

Bu modda şeytanlar ve meleklerin mücadelesi konu alınıyor, klasik bir savaş kurallarına ek olarak 60 saniye gece ve 60 saniye gündüz yaşanıyor. Bu döngü savaş bitene kadar devam ediyor. Tahmin edeceğiniz üzere geceleri şeytanlar, gündüzleri ise melekler arttırılmış zırh ve canın yanı sıra güçlü silahlarla donatılıyor. Kazanmak için ise meleklerin gündüzleri şeytanların ise geceleri rakiplerini öldürüp puan kazanması gerekiyor.  Kasımın 7’sine kadar 2x GTA$ ve 2x RP bu yeni iyinin ve kötünün mücadelesinde verilecek. Hemen aşağıda yeni modun videosuna ulaşabilirsiniz.

 

The Pegassi Vortex ve LCC Sanctus Motorcycle

GTA V Cadılar Bayramı Güncellemesi ile oyuna yepyeni 2 motosiklet ekleniyor ve LCC Sanctus Motorcycle ‘ın fiyatı dudak uçuklatıyor tam 1.9m GTA$. The Pegassi Vortex ise 356k GTA$. Yazının ilk resminde ki motor Lcc Sanctus Motorcycle, 2. olarak paylaştığım ise The Pegassi Vortex. Lcc Sanctus Motorcycle daha çok cadılar bayramı ile alakalı olduğu için sadece cadılar bayramı sırasında alınabiliyor, yani büyük ihtimalle 31 Ekimden itibaren satın alınamaz hale gelecek. O yüzden elinizi çabuk tutmalısınız. Hemen aşağıdaki resimde ise hangi araçların indirimde olduğunu görebilirsiniz.

gta-v-cadilar-bayrami-guncellemesi-indirimdekiler

GTA V Cadılar Bayramı Güncellemesi İndirimdekiler

Leave a Reply

%d blogcu bunu beğendi: