Clash Royale Kasım Güncellemesi – Kral Kupası

Clash Royale Kasım Güncellemesi Yeni Kartlar

Clash Royale Kasım Güncellemesi Yeni Kartlar

Clash Royale Kasım Güncellemesi kapsamında oyuna yeni kartların yanı sıra bir çok kişinin istediği özellikler de getiriliyor. Kasım ayı içersinde (çok büyük ihtimalle 11 Kasım’da) yayınlanacak güncelleme 4 yeni kartı oyuna ekleyecek. İlk kart 11 kasımda ekleniyor ve adı da Kasırga! Kasırga dışında 3 kart daha oyuna eklenecek, Kasırganın çıkışından sonra her 2 haftada bir yeni kart oyuna eklenecek.

Clash Royale Kasım Güncellemesi Kasırga Büyüsü

Clash Royale Kasım Güncellemesi Kasırga Büyüsü

Clash Royale Kasım Güncellemesi Kasırga Büyüsü

 

 

11 Kasımda gelecek Kasırga Büyüsünün en önemli özelliği atıldığı yerdeki birimleri içine çekiyor ve saniye başına hasar veriyor. Binalara hasar vermediğini eklemek isterim. 3 iksir maliyetiyle Oklar büyüsüne karşı değişik bir alternatif olacak gibi duruyor. En kötü yanı ise geliştirmek için destansı kart istiyor oluşu.

Clash Royale Kasım Güncellemesi Yeni Dostluk Savaşı Kuralları

Klan içi bir arkadaşınızla savaşmak istediğinizde bir çok kişinin yaşadığı bir problem olan seviye farkı artık çözülüyor. Gelecek güncelleme ile her 2 tarafta 9. seviyeye getiriliyor. Ayrıca kartların seviyeleri de turnuva standartlarına göre ayarlanıyor. Yani her 2 tarafın kartları da kuleleri de eşit güçte oluyor, bu sayede daha yetenekli ve taktiği iyi olan taraf kazanıyor, kaybeden tarafın ise hiç bir mazeret şansı olmuyor 🙂 Daha iyi desteler için Clash Royale sayfamıza bakmanızı öneriyorum.

Clash Royale Kasım Güncellemesi Yeni Dostluk Savaşı

Clash Royale Kasım Güncellemesi Yeni Dostluk Savaşı

Clash Royale oyuncularının bazıları ufak bir hile tespit etmiş durumda, arkadaşı mücadele ederken izleyici modunda oyuna bağlanıp rakibin iksir değerini ve elindeki kartları arkadaşına sesli bir şekilde iletilmesiyle yapılan bu hile her ne kadar kulağa uçuk gelsede SuperCell ‘in dikkatini çekmiş ve gelecek güncelleme de önlem alınmış. Artık izleyici modunda rakibinizin iksir miktarını göremeyeceksiniz.

Clash Royale Kasım Güncellemesi Kral Kupası

clash-royale-kasim-guncellemesi-kral-kupasi

Clash Royale Kasım Güncellemesi ile Kral Kupası adında bir etkinlik oyuna ekleniyor. İlki 4 Kasımda aktif olacak Kral Kupası belirli zamanlarda erişebilir olacak. Kral Kupasına ilk girişiniz ücretsiz olacak ikinci ya da daha fazlası için yeşil taş gerekecek. Gene diğer kupalarda olduğu gibi amacınız 12 galibiyet almak olacak fakat bu sefer destenizi onlar verecek! Tamamen rastgele destelerden oluşan mücadelere tanık olacağımız Kral Kupası oyuna farklı bir boyut getirmiş olacak. Hatırlatmakta fayda var, verilen rastgele desteler bilindik desteler arasından seçilecek. Yani birbirinden alakasız saçma sapan kartların verildiği maçlardan ziyade Balon destesi, Baraka destesi, Silahşör destesi gibi bilindik deste kombinasyonları kullanılacak. Her maçın başında da size hangi kartların verildiği gösterilecek.

  • Bir diğer konu rakibi artık tamamen susturabilirsiniz, yani nokta nokta nokta çıkmayacak!

 


Yeni bilgiler geldikçe bu yazı güncellenecektir.

Leave a Reply

%d blogcu bunu beğendi: