Clash of Clans Hile Sürekli Güncel

Clash of Clans Hile

Clash of Clans Hile

Clash of Clans’da aradığını bulamayanlar için Clash of Clans hile adı altında paylaşımlar mevcut. Aslında bu paylaşımlar direkt olarak Supercell’in kendi serverlarına müdahale etmeden özel bir server üzerinde çalışıyor. Yani Clash of Clans hile derken aslında Clash of Clans özel server demek istiyoruz. Peki bunun ne gibi bir faydası var? Öncelikle sınırsız altın ve sınırsız elmasla başlıyorsunuz. Sınırsız yeşil taş da cabası. Yani ordu süreleri için beklemek yok! Bina yükseltmeleri sadece bir tıklamanıza bakıyor! Sizin yapmanız gereken tek ve en eğlenceli şey de güçlü ordular oluşturup son seviye rakiplerinize karşı mücadele etmek.

Clash of Clans Hile Kurulum

Aşağıda paylaştığım linklerden istediğinizi seçerek Clash of Clans’ta hile yapabilirsiniz. Yapmanız gerekenler sırasıyla:

  1. İstediğiniz linke tıklayıp .apk uzantılı dosyayı indirin. Eğer yazıyı telefondan okuyorsanız direkt 4. adıma geçin.
  2. Telefonunuzu bilgisayara usb kablosu ile bağlayıp indirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı telefonunuzda kolayca bulunabilecek bir yere atın.
  3. Telefonunuzun ayarlar kısmına girip Güvenlik kısmına girin, güvenlik kısmında “Bilinmeyen Kaynaklar” kısmının açık olması gerekiyor. Genellikle bu tik işareti ile belirtilir. Kapalıysa tik atın.
  4. Ardından telefonunuzda dosyalar kısmına girip indirdiğiniz .apk dosyasını bulun. Kolay bir yere atmanızı bu yüzden söyledim. (Telefon üzerinden indirenler direkt olarak indirilenler klasörüne gitsin)
  5. . apk dosyasına tıklayıp hemen ardından Yükle butonuna basın. Kurulum tamamlanınca yeni bir Clash of Clans uygulamalar kısmında belirecek. Çalıştırın ve Clash of Clans hile nin keyfine bakın!

Not: Her ihtimale karşı yazının en altında orjinal Clash of Clans .apk dosyasını da paylaştım. Bir sorun olursa ki hiç sanmıyorum en aşağıdan orjinal dosyayı indirip yukarıdaki anlatımla kurabilirsiniz.

clash of clans hile sınırsız ordu

clash of clans hile sınırsız ordu

Clash of Clans Hile İndirme Linkleri

Coc Server TH11 SG (Sınırsız Altın, iksir ve Taş) (Önerilen)

Coc Server A (Full Mod)

Coc Server X (Full Mod)

Alternatif Linkler

Hileli Mod Özel Sunucu 8.332.9 1 (Yeni)

Hileli Mod Özel Sunucu 8.332.9 2 (Yeni)

Hileli Mod Özel Sunucu 8.332.9 3 (Yeni)

Linkler oyunindirclub dan alınmıştır.

Clash of Clans Hile Sistem Gereksinimleri

Sürüm: Clash of Clans 8.551.18
Boyut: 62 MB
Gereken Android Sürümü: 4.0.3 ve üzeri

Not: Orjinal Clash of Clans’a herhangi bir etkisi yoktur, içiniz rahat olsun. Çok nadiren de olsa çok yoğun zamanlarda bağlantı problemi olabiliyor. Tekrar tekrar deneyince giriş yapabilirsiniz.

Orjinal Dosya için buraya tıklayın.

Leave a Reply

%d blogcu bunu beğendi: