14 Nisan 2016 Perşembe

Hearthstone Tavern Brawl 44. Hafta - The Great Stone of ChallengeHearthstone Tavern Brawl'da bu hafta tek ve çift sayılara göre desteler oluşturup Tavern da rakiplerimizle kıyasıya mücadele ediyoruz (!) Bir çoğumuzun ilk zafere deste ödülünü alıp çıkmasını varsaymazsak tabi.

Tavern Brawl'da bu hafta istediğiniz sınıfı seçip destenizi oluşturuyorsunuz kuralınız ise şöyle: Destenizdeki büyülerin manası ÇİFT sayı minionların ise saldırı değerleri TEK sayı olacak. 2015  Challengestone turnuvasında kullanılan kural olan bu haftanın Tavern Brawl'ın da normal oyunlardan sıkılmış farklı desteler görmek isteyen oyuncular için harika bir şans oluşmuş durumda.

Flamestrike ve Secret olmadan Mage, Quichshot ve Kill Command olmadan Hunter, en güzeli Secret Paladinsiz maçlar... Müthiş bir kural gibi görünmese de bu haftanın Tavern Brawl'ında çok farklı destelerin olduğu oyunlar sizleri bekliyor olacak.


Hiç yorum yok:

Yorum GönderLütfen sadece ilgili yazı hakkında yorum yapalım, konu dışı yorumlarınızı lütfen İletişim bölümünden bana ulaştırın. Teşekkürler!