11 Mart 2016 Cuma

Hearthstone Whispers of the Old Gods Paketi Nisan Sonunda Geliyor!!!


Blizzard'ın en başarılı yapımlarından Hearthstone gün geçmiyor ki başka bir güncelleme almasın. Bu ilkbaharda bir güncelleme geleceğinin bilgisini Standart Mod haberiyle almıştık. Bugün ise güncellemenin ilk detayları paylaşıldı! Whispers of the Old Gods ismiyle oyuna yeni paket eklenecek. Öyle görünüyor ki Tavernda ki gürültü, yerin altındaki eski tanrıları biraz rahatsız etmiş, ziyarete geliyorlar... Hemde 134 farklı kart ile Nisan sonu Mayıs başı.


Bazı tanıdık kartlar mı görüyorum??
Hearthstone Whispers of the Old Gods paketiyle oyuna biraz farklı kartlar ekleyecek. Hadi canım diyeceğiniz kartları önce bir yana bırakalım. Önce belirtmek isterim ki oyundan güncelleme ile kalkacak olan bazı kartlar mutasyona uğrayıp karşımıza geri çıkacak. Nasıl yani dediğinizi duyar gibiyim, rakibinize 8 heal basan Corrupted Healbot gibi...

4  Yeni Legendary

Şuan için fazla detaylı bilgi olmasada 4 yeni Legendary kart oyuna ekleniyor. 134 kart arasından 4 tane Legendary tabiki de çok az, güncelleme yaklaştıkça yeni Legendary kartlarda ortaya çıkacaktır. Bu paketteki garip olan şey ise Legendary kartları güçlendiren daha basit kartlarda oyuna ekleniyor. 


Yukarıda da gördüğünüz gibi diğer 2 common kart Legendary C'thun u güçlendiriyor. Bu da farklı oyun stillerini getirecek gibi duruyor.


Whispers of the Old Gods paketini erken siparişle alanlar yukarıdaki kart arkalığına sahip olacak. Erken sipariş ise 14 Martta başlayacak ve 50 Kart Destesi için 49.99$ isteyecek.

www.oldgods.com sitesinden 21 Marttan itibaren Whispers of the Old Gods paketi hakkında daha fazla bilgi yayınlanacak.

Hiç yorum yok:

Yorum GönderLütfen sadece ilgili yazı hakkında yorum yapalım, konu dışı yorumlarınızı lütfen İletişim bölümünden bana ulaştırın. Teşekkürler!