25 Mart 2016 Cuma

Hearthstone Tavern Brawl 41. Hafta - An Evil Exchange


Hearthstone Tavern Brawl 2 haftalık tekrar oyunlarından sonra bu hafta, ilk çıkan Tavern Brawl gibi müthiş bir kavgaya eşlik ediyor, Kel'Thuzad VS Rafaam!!

İkisi de özel Hero Power'a sahip ve hazır ve gene özel destelerle geliyorlar. Rafaam daha çok oyunun sonlarında etkili oluyor Kel'Thuzad ise oyunun her anında etkili olsada eğer oyun çok uzarsa Rafaam'a karşı pek şansı kalmıyor.
Kel'Thuzad 30 HP ve 30 Kalkana sahip. Necromancy kahraman gücü ise oyunda ölen minionlarından birini rastgele yeniden canlandırıyor. Bu da harika komboların yapılmasını sağlıyor
Rafaam ise direkt 60 HP'ye sahip. Kahraman gücü 3 aşamalı çalışıyor ve güçlenmesi için "Uncover Staff Piece" kartını 2 kere oynamanız gerekiyor. İlk halinde 5 manadan düşük bir minion veriyor, ikinci hale geçtiğinde 2 mana düşürülmüş halde bir minion veriyor. En son ve en güçlü hali ise 4 mana düşürülmüş halde rastgele bir Legendary veriyor. 
Kel'Thuzad oynarken eğer elinize başlangıçta Gluth, Gothik the Harvester, Anub Rekhan, Heigan the Unclean gibi kartlar geldiyse bunları oynayana kadar hiç bir şey oynamayın. Bu kartlar her al çalışan ya da çok etkili Deathrattle'a özelliklerine sahip kartlar ve kahraman gücünüz sayesinde sürekli bu minionları yeniden canlandırabiliyorsunuz ve rakibiniz resmen işkence çekiyor.

Rafaam oynarken mümkün olduğunca çabuk şekilde kahraman gücünüzü 3. seviye yapmalısınız. Burada en dikkat etmeniz gereken şey tabikide Kel'Thuzad'ın Counter Spell secret'ı. Eğer secret varsa hiç riske girmeden dandik bir spell oynayın ve kontrol edin. Eğer 3. seviye yapamazsanız oyunu kazanmanız çok ama çok zor oluyor çünkü Kel'Thuzad çok hızlı bir şekilde oyunun kontrolünü ele alıyor.

Bütün kartları görmek için buraya tıklayabilirsiniz. Bu haftanın Tavern Brawl kesinlikle kaçırmamanızı öneriyorum!

Hiç yorum yok:

Yorum GönderLütfen sadece ilgili yazı hakkında yorum yapalım, konu dışı yorumlarınızı lütfen İletişim bölümünden bana ulaştırın. Teşekkürler!