3 Mart 2016 Perşembe

CoC Birim Rehberleri - Valkyrie


Clash of Clans'ın vahşi güzeli(!), kocaman baltasıyla düşman birimlerinin korkulu rüyası, aynı anda birden fazla binayı yıkma şansına sahip ender birimlerden birisi... Tabi kullanmayı bilen için.


Valkyrie iyi kullanıldığında ciddi bir yıkım gücü oluşturabiliyor. Kara İksir ile alınan Valkyrie tabiki de Kara Kışlada üretiliyor. Clash of Clans oyuncuları tarafından hor görülüp kenara atılsa da bir şansı hak ediyor. Büyük baltasını 360 derece dönerek savuran Valkyrie alan hasarı vuruyor ve aldığı en son güncelleme sayesinde mümkünse 2 bina arasına girerek saldırıyor. Bu sayede aynı anda birden fazla binayı yıkabiliyorsunuz. Yüksek sağlığı ve saldırı gücü sayesinde ufak bir P.E.K.K.A etkisi yaratabiliyor.

Saldırıda Kullanırken Valkyrie

 • En çok işe yaradığı yerlerden birisi düşman kahramanını öldürmek. Dışarıda duran Barbar Kralı çok kolay bir şekilde Valkyrie sayesinde öldürebilirsiniz.
 • Klan kalesinden çıkan Okçu, Barbar, Büyücü gibi düşük sağlığa sahip birimleri Valkyrie anında indiriyor.
 • Valkyrie üzerine kurulu olan saldırılarda önemli olan onları mümkün olduğunca yaşatmak. Deprem Büyüsü ile gidecekleri yolu açıp Öfke ve Şifa büyüsü ile sürekli desteklemek gerekiyor. Büyüler arasından en önemlisi Şifa çünkü toplu olarak saldıracaksınız ve yoğun ateş altında onları tek koruyan Şifa büyüsü olacak.
 • Toplu Valkyrie saldırılarında en çok dikkat etmeniz gereken kısım Büyük Bomba olsun. Büyük Bomba ya denk gelirseniz bütün işiniz biter.
Hemen aşağıdaki video da etkili bir şekilde Valkyrie saldırısı nasıl yapılır görebilirsiniz.


Savunmada Kullanırken Valkyrie

Valkyrie Klan Kalesi için gerçekten çok etkili oluyor. Alan hasarı, yüksek sağlığı ve hasarı sayesinde düşman birimlerini yeterince oyalayabiliyor. En iyi taktik ise bir grup Barbarın arasına Valkyrie gizlemek. Neredeyse aynı boyda oldukları için düşmanınızın Valkyrie fark etmesi çok zor olacak ve resmen şoka uğrayacak.

İstatistikler

Favori
Hedef
Saldırı TipiKapladığı AlanÜretim
Zamanı
Hareket
Hızı
Attack SpeedKara Kışla SeviyesiMenzil
YokAlan Hasarı Sadece Kara88d241.8s30.5 birim
SeviyeSaniye
Başı Hasar
Saldırı
Başı
Hasar
SağlıkÜretim Maliyeti Dark elixirAraştırma
Maliyeti Dark elixir
Lab. SeviyesiAraştırma
Zamanı
188158.490070YokYokYok
299178.21,00010050,000610 gün
3111199.81,10013060,000712 gün
4124223.21,20016070,000714 gün

3 yorum:

 1. aşırı derecede reklam var bi sayfadan diğerine geçene kadar 10 tane reklamı geçmem lazım

  YanıtlaSil
 2. Tugay clash of clans klanina noldu?

  YanıtlaSil
 3. Tugay clash of clans klanina noldu?

  YanıtlaSilLütfen sadece ilgili yazı hakkında yorum yapalım, konu dışı yorumlarınızı lütfen İletişim bölümünden bana ulaştırın. Teşekkürler!