19 Mart 2016 Cumartesi

Clash of Clans Mart Güncellemesi - Yeni Kara İksir Birimi!!

Clash of Clans getirdiği maç bulma güncellemelerinden sonra oyuncuları tarafından büyük eleştiriler almıştı, kimisi eski oyunu istersen kimisi güncellemeyi sevmişti. Supercell durmadı ve Mart ayında Clash of Clans büyük bir güncelleme daha geleceğini duyurdu ve yazımda o güncellemeleri sizler için derledim. Yeni güncelleme detayları açıklandıkça buraya ekleyeceğim.


Havan Topu 9. Seviye Mart güncellemesiyle oyuna ekleniyor, ayrıca Cehennem Kulesi 4. Seviye de oyuna ekleniyor ve savunmaları aşmak giderek zorlaşıyor. Neyse ki birimlerde de seviye artışı söz konusu.


  • Cehennem Kulesi çoklu hedef seçimlerinde artık çok daha hızlı.
  • Artık ekranın üstündeki İnşaatçılar kısmına bastığınızda bütün inşaatların ne kadar süresi kalmış görebileceksiniz.
  • Hava Savunmalarının tipleri tamamen değişti, artık çok daha belirgin şekilde seviyesi belli oluyor.

Goblin, Valkyrie ve Domuz Binicisi birer seviye kazandı ve artık daha güçlüler. Asıl olay ise Valkyrie'nin saldırı gücü arttı, sağlığı azaltıldı ve artık çok daha hızlı bir şekilde 2 bina arasına girip saldırıyor. Neredeyse anında vuruş yapıyor hiç beklemiyor.
  • Zehir Büyüsü attığınız birimler eğer savaş alanında düşman birim yoksa normal şartlarda ölene kadar Zehir Büyüsünün içinde beklerdi. Artık Zehir Büyüsünden kaçıyorlar!
Mart güncellemesiyle Kara İksirle alınan yeni birim The Bowler tahmini adıyla Gülle Atıcısı oyuna ekleniyor. En önemli özelliği binalara taştan bir gülle fırlatıyor ve bu gülle en yakın binaya sıçrıyor. Bu sayede 2 binaya aynı anda saldırmış oluyor. Ne kadar işe yarar, hangi ordu kombinasyonlarıyla nasıl bir sonuç verir ilerleyen günlerde güncelleme yayınlanınca belli olacak. Şuan için tek söylenecek şey ilginç bir birim :)

1 yorum:

  1. arkadaslar ben oyunu günvellediğimde oyuna tıklıyorum uyarı felan vermeden geri atıyor pc üzerinden oynuyorum masa üstü pcdede aynı bs(bluestacks) yüklü sorun yaşamadım ama laptopta sorunla karsılastım sildim herseyi yeniden yükledim eski sürümü acıyo güncelle diyo güncelleyincede acmıyor çözüm bilen varmı

    YanıtlaSilLütfen sadece ilgili yazı hakkında yorum yapalım, konu dışı yorumlarınızı lütfen İletişim bölümünden bana ulaştırın. Teşekkürler!