17 Şubat 2016 Çarşamba

Steam 6 Tane Oyunu Ücretsiz Veriyor Kaçırmayın!


Steam sevgililer gününe özel olarak yaptığı "Make War Not Love" kampanyası dahilinde önce 3 oyunda büyük bir indirime gitti, sonra 6 tane oyunu ücretsiz vermeye başladı. 20 Şubat'a kadar alabileceğiniz bu oyunların detayları ise aşağıda.


Oyunları almak için sırasıyla Mağaza -->> Sağdaki "Make War Not Love afişi" -->> Hemen sağda "Mağaza Sayfası" ve hemen aşağıdaki 6 oyundan birine girip Yükle dediğiniz anda hepsi kütüphanenize eklemiş olacak. 3 oyun olarak ekleniyor çünkü 3 tanesi DLC olarak geliyor. Her ne kadar verdikleri oyun ve DLC'ler basit olsada değerlerinin 62 TL olduğunu hatırlatmak isterim. Kim size durduk yere 62 TL verir ki? (Gabe sağolsun)  Diğer indirimler ise hemen aşağıdaki resimde.Aralarından en mantıklısı Total War Attila gibi duruyor, özellikle Enpara ile satın alırsanız 10 TL gibi bir fiyata geliyor. Son çıkan Total War oyununu bu fiyattan almanın keyfi de ayrı olur :)

Hiç yorum yok:

Yorum GönderLütfen sadece ilgili yazı hakkında yorum yapalım, konu dışı yorumlarınızı lütfen İletişim bölümünden bana ulaştırın. Teşekkürler!