26 Şubat 2016 Cuma

Hearthstone Tavern Brawl 37. Hafta - Clash of the Minions


Oyunun başından beri çok yüksek hasarlı ve küçük canlı minionları hor gördünüz, destenize almadınız. Kimse Magma Rager'ı sevmedi, sevemedi. Ama bu hafta işler değişti... Bu hafta Hearthstone Tavern Brawl'da minionlar konuşacak, bütün desteler minionlar üzerine kurulacak. Neden diye merak edenler bu hafta bütün minionlar Charge ve Tauntlu olarak oynanıyor. Bu değişik kural, 1 2 elde biten Tavern Brawlda oluşturuyor Fatigue kadar giden Tavern Brawl da. Yüksek hasarlı, düşük canlı ve düşük manalı minionlar diğerlerine göre daha değerli oluyor.

Bu haftanın kuralı tam olarak şöyle: Elinizden oyuna sürdüğünüz Minionlar Charge ve Taunt kazanıyor. Summoned minionlar bu özellikten yararlanamıyor. Örneğin Nerubian Egg den çıkan Nerubian Charge ve Taunt kazanamıyor.

Bu hafta en çok oyun kazanan 2 class Shaman ve Warrior. Shaman Windfury sayesinde 1 elde inanılmaz yüksek hasarlar vurabilirken, Warrior gene Windfury 'li Natural Minionlara verdiği fazladan saldırı gücüyle bir kaç elde oyunu kazanabiliyor. Destenizi oluştururken bütün Windfury kartlarını almanızı öneriyorum, ayrıca fazladan saldırı gücü veren minion ve spell'leride eklemeyi unutmayın.


Hiç yorum yok:

Yorum GönderLütfen sadece ilgili yazı hakkında yorum yapalım, konu dışı yorumlarınızı lütfen İletişim bölümünden bana ulaştırın. Teşekkürler!