19 Şubat 2016 Cuma

Hearthstone Tavern Brawl 36. Hafta - Lead from the Front

Geçen hafta yeni bir kuralın gelmediği Hearthstone Tavern Brawl'da bu hafta enler arasına girecek derecede eğlenceli bir kural sizleri bekliyor. Sizi korusun diye onlarca Minionı feda ettiniz, kaç tane Sludge Belcher sümüğe dönüştü, yetmedi Tirion Fordring'i feda edip üstüne birde kılıcını aldınız. Yetti artık bu kadar feda edilen minion! Artık onları koruma sırası sizde... Artık Taunt sizsiniz.


Bu hafta 30 Can + 10 Armor ile oyuna başlıyorsunuz, ve en önemli özelliğiniz Taunt sizsiniz. Bu da demek oluyor ki siz ölmeden minionlarına kimse dokunamayacak. Tabi skill atılmadığı sürece. Aklına The Black Knight gelenler tabiki de bunun olamayacağını da düşünmüştür. Bu hafta Taunt siz olduğunuz için oyunun başında hemen ölen minionlarınızı korkusuzca oynayabilirsiniz. Ayrıca Trade mantığı olmadığı için Mid-Game de ekran tamamen minion dolmaya başlıyor. Alan temizliği yapan skilleri destenize eklemeyi unutmayın. Eğer destenize Taunt içeren bir minion koyarsanız rakibiniz size ya da Taunt'a vurmak konusunda seçim yapabilir.

Ben bu hafta en çok Priest ile eğlendim ve gayet güzel iş yaptım. Her heal basıldığında saldırı gücü kazanan minionlar Priest'de çok işe yarıyor, düşman trade de yapamayınca uzun bir süre oyunda kalıyorlar. Diğer en çok oynanan class ise Warripr. Başlangıç armoruna armor katıp alabildiğince ilerliyorlar. Patron Warrior karşıma çok çıktı, ama pek etkili olamadılar.
Hiç yorum yok:

Yorum GönderLütfen sadece ilgili yazı hakkında yorum yapalım, konu dışı yorumlarınızı lütfen İletişim bölümünden bana ulaştırın. Teşekkürler!