15 Şubat 2016 Pazartesi

GTA Online Sevgililer Günü Haftası


GTA Online özel günleri de boş geçmiyor, ufak ufak etkinliklerle oyunu sürekli aktif tutmaya çalışan Rockstar Games sevgililer günü içinde Gta Online'a ufak bir etkinlik ekledi. 18 Şubat 2016'ya kadar TILL DEATH DO US PART görevleri 2 katı para ve 2 RP kazandıracak. Ayrıca Rockstar Games tarafından oluşturulan belirli Playlistlerde 2 katı para ve RP veriyor. Bunların dışında sadece Sevgililer günü haftasına özel tshirtler, SMG lerde %50 indirim vb. içerikler oyuna dahil edildi.

Sevgililer günü yalnız geçirilmez diyen Rockstar Games çift kişilik etkinliklerin hepsinde 2 katı RP dağıtıyor. En basitinden arkadaşınızla araba sürmek ya da bilek güreşi yapmak, tabi sevgilinizle yaparsanız oh ne ala (!) :D Sinemaya gitmek ya da Rollercoaster'a binmek de bu hafta ücretsiz!


TILL DEATH DO US PART

2 kişilik takımlardan 8 kişiye kadar oynanabilen bu eklentide amaç diğer takım oyuncularını öldürmek. Çok basit gibi görünse de diğer etkinliklerden farkı takım arkadaşınız ölürse sizde ölüyorsunuz. Almanya yenilince bizde yenik sayıldık bunun gibi... Mini haritanızda takım arkadaşınızın etrafında ufak bir çember beliriyor. Bu çember içinde durduğunuz süre boyunca sağlığınız normalden çok daha hızlı doluyor. Ayrıca üzerinizde ağır zırh var ve silahınız eski mafya çatışmalarının efsanevi silahı Tommy Gun.
Hiç yorum yok:

Yorum GönderLütfen sadece ilgili yazı hakkında yorum yapalım, konu dışı yorumlarınızı lütfen İletişim bölümünden bana ulaştırın. Teşekkürler!