28 Şubat 2016 Pazar

GTA Online Rhino Hunt Eklentisi İnceleme - 2x GTA$ ve 2x RP


GTA Online her geçen gün ufak büyük güncelleme almaya devam ediyor. Rockstar Games oyunu güncel tutmaya çalışırken bazen getirdiği eklentiler 1 kere oynanıp tarihe karışıyor. Çünkü dengesiz ve özensiz hazırlandıklarında 2x GTA$ bile olsa oyuncuları çekmeye yetemiyor. Genede incelemesini yaptım ve bir şans vermenizi öneriyorum.


Adından da anlaşılacağı gibi bu eklentide bir takım Rhino'ları diğer takım ise yapışkan bomba taşıyan çöl arabalarını sürüyor. Rhino kullananlar hayatta kalmaya çalışırken diğer takım onları yok etmeye çalışıyor. Aslında kulağa eğlenceli gelse de pratikte hiçte öyle değil. Peki neden?


  1. Rhino çok seri ateş ediyor, çöl arabaları çok yavaş kalıyor.
  2. Yeterince oyuncu olmadığı için 3-4 kişilik oyunlar oluşuyor ve çöl arabaları az kişi oldukları için Rhino ya yaklaşamıyor bile.
  3. Çöl arabaları zırhlı olmadığı için Rhino tek vuruşta indiriyor, Rhino ise tam tersi ölmek bilmiyor.
  4. Rhino süren istisnasız kazanıyor...


Bu olumsuzlukların yanında kalabalık oyunlar çok zevkli oluyor ve 2x GTA$ 2x RP eklentiyi cezbedici hale getiriyor. Ayrıca 03 Marta kadar aşağıdaki ürünlerde belirli yüzde de indirim var.


  • Warstock Cache & Carry – 25% indirim
  • Merryweather Servislerinde – 25% indirim
  • Otomatik Tüfek mermilerinde – 50% indirim
  • Silah eklentilerinde – 50% indirim
  • Heist için gerekli ürünlerde – 50% indirim

Hiç yorum yok:

Yorum GönderLütfen sadece ilgili yazı hakkında yorum yapalım, konu dışı yorumlarınızı lütfen İletişim bölümünden bana ulaştırın. Teşekkürler!