29 Şubat 2016 Pazartesi

Clash Royale 1.2.0 Güncellemesi İle Türkçe Desteğine Kavuştu


Supercell'in yeni oyunu Clash Royale resmi olarak çıkmasa da binlerce oyuncunun favori oyunu şimdiden oldu. Bu yoğun ilgi ardı ardına güncellemeleri de beraberinde getirdi ve 1.2.0 güncellemesi oyuna Türkçe desteğinin yanı sıra bir çok özellik de ekledi. Şu andan itibaren oyunun Mart ayı içerisinde resmi olarak çıkış yapması bekleniyor.

Efsanevi Kartlar Oyuna Eklendi

Yaygın, nadir ve epikten sonra Legendary yani efsanevi kartlarda oyuna eklemiş oldu. Ayrıca her dereceden 4 yeni kart oyuna eklemiş oldu.

Yeni Sandıklar, Yeni Arena ve Birden Fazla Deste

Giant Chest ve Super Magical Chest adında 2 sandık oyuna eklendi. Ayrıca 1700 ve 2000 kupa arasında Builder's Workshop arenasında mücadele edeceğiz. Bunun dışında kesinlikle eklenmesi gereken birden fazla deste tutma olayı eklendi. Bu sayede istediğiniz zaman kolayca farklı türdeki destelerinize geçiş yapabileceksiniz. Aynı Clash of Clans'da ki 3 köy düzeni hakkı gibi.

Türkçe Oyuna Eklendi

Bir çok Türk oyuncunun şikayeti olan Türkçe aralarında bulunduğu 14 dil ile birlikte oyuna eklendi. Çince, Almanca, Fransızca ve İspanyolca bunlar arasında.

Oyun İçi Dengeler


  • Yıldırım vurduğu hedefi 1 saniye dondurur ve hasarı %6 azaltıldı.
  • Dev İskeletin sağlığı %11 arttırıldı ve bıraktığı bomba artık 3 saniye sonra patlayacak.
  • Tesla canı %5 azaltıldı.
  • Artık birimler yollarından ve hedeflerinden daha zor saptırılacak. Yani haritanın ortasına koyduğunuz savunma kulesi düşmanları çok zor çekecek, bu yüzden bir taraf seçmeniz gerekecek. 
  • Birimler onlara uzaktan ateş eden birimlere bodoslama gitmeyecek bu sayede arkalarından vuran uzakçı birimleri takmadan ilerleyebilecekler.
  • Bunların dışında bir çok hata düzeltildi.
Hiç yorum yok:

Yorum GönderLütfen sadece ilgili yazı hakkında yorum yapalım, konu dışı yorumlarınızı lütfen İletişim bölümünden bana ulaştırın. Teşekkürler!