29 Ocak 2016 Cuma

Warlords of Draenor %100 Düşen Mount Rehberi

Merhaba arkadaşlar, bir kaç ay önce tekrar World of Warcraft'a başladım ve yapmayı en çok sevdiğim işlerden birisi bir çok WoW oyuncusunun olduğu gibi mount farming. Bu rehberde ise Warlords of Draenor'da %100 şansla düşen mountları göstereceğim.

Bu rehberdeki mountlar world bosslardan düşer yani haritada belirli yerlerde rastgele zamanla çıkarlar ve ona saldıran herkese %100 şansla mount düşer. Toplam 6 farklı mount var ve hepsinin düşeceği bossların yerleri en aşağıdaki haritada mevcuttur.

Great Greytusk 

Bölge: Frostfire Ridge
Boss: Gorok

Aynı bu vahşi domuza benzeyen bir world bossu kestiğinizde %100 olarak düşecek.Bloodhoof Bull


Bölge: Nagrand
Boss: Nakk the Thunderer

Kesmeniz gereken World Boss birebir bu mountla aynı ve %100 şansla düşüyor. Çok şekil duran bu Mountu kesinlikle almalısınız.
Mottled Meadowstomper


Bölge: Nagrand
Boss: Luk'hok

Kocaman dişleri olan ufak diyebileceğimiz bir fil, üzerinde eyerin olmadığı World Bossu kesmeniz gerekiyor.Sunhide Gronnling


Bölge: Gorgrond
Boss: Poundfist

Bana göre bu mountlar arasında en yaratıcı ve göze hitap eden bu troll tarzı mount. Kocaman olmasının yanı sıra herkesin gözü üstünde olduğu için World Boss çıktığı gibi öldürülüyor.
Sapphire Riverbeast


Bölge: Talador
Boss: Silthide

Aralarında en değişik görünen Mount diyebiliriz çok bir esprisi olmasada gene üzerinde eyerin olmadığı versiyonunu keseceksiniz.

Swift Breezestrider


Bölge: Shadowmoon Valley
Boss: Pathrunner

En tatlı ve boynuzları dışında en doğal görünen Mount da bu olsa gerek. Sonuçta Alliance bölgesinden alıyoruz

Hiç yorum yok:

Yorum GönderLütfen sadece ilgili yazı hakkında yorum yapalım, konu dışı yorumlarınızı lütfen İletişim bölümünden bana ulaştırın. Teşekkürler!