30 Ocak 2016 Cumartesi

GTA V Online Drop Zone Adversary Guncellemesi


Rockstar Games'in bugüne kadar en çok geliştirdiği oyun olan GTA V'e gün geçmiyor ki yeni bir güncelleme daha gelmesin. Rockstar Games PC, PS4 ve Xbox One için Drop Zone Adversary güncellemesini yayınladı, gelin güncellemeye daha yakından bakalım.

Drop Zone adında ki bu modda toplam 16 kişi 4 takım Cargoboblarla bırakılacakları yere taşınıyor. Hedef bölgenin üstündeyken herkes aşağı atlıyor ve hedefe ilk varan takım orayı savunmaya başlıyor. Diğer oyuncularda onları öldürmeye çalışıyor. Sağ altta her takım için bir çubuk var ve çubuğu ilk dolduran takım oyunu kazanıyor. Kimse çubuğu dolduramadan süre biterse sanırım en çok dolduran kazanıyor. Toplam 5 farklı Drop Zone Adversary mekanı GTA Online'a eklenmiş durumda.


Bir çok kişinin hasta olduğu ve Rockstar Games'in yıllardır oyunlarından eksik etmediği Karin Sultan ve Bravado Banshee (hemen altta) yeni modifiye seçenekleriyle Benny's Workshop'a eklendi. Tele bennysoriginalmotorworks.com sitesine girip bu iki araçtan birini aldıktan sonra onlar için özel spor araba modifiyelerini yapmaya başlıyorsunuz. Son seviyeye kadar her şeyi aldığınızda Sultan Karin RS ve Bravado Banshee 900R olarak Zentorno gibi süper spor arabalarla bile kapışabiliyorsunuz. Açıkçası benim bugüne kadar en sevdiğim güncellemelerden birisi oldu sırf Sultan için :)Not: Güncelleme hakkında okuduğum yorumlara göre bazı oyuncularda eklenen modifiye parçalarının silinme sorunu ortaya çıkmış. Bir kerede bütün aracı modifiye etmenizi önermiyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum GönderLütfen sadece ilgili yazı hakkında yorum yapalım, konu dışı yorumlarınızı lütfen İletişim bölümünden bana ulaştırın. Teşekkürler!