24 Ekim 2015 Cumartesi

KÖY BİNASI 11 Geliyooor!!!! Clash of Clans - Güncel!
Herkese merhaba, uzun bekleyişler sonunda Köy Binası 11 önümüzdeki haftalarda Clash of Clans'a geliyor!! Clash of Clans resmi Facebook sayfasında paylaşılan görüntüde Köy Binası 11 ve yeni savunma binası açıkça görülüyor. Şuan için bundan başka bilgimiz olmasa da oyuna daha bir çok şeyin ekleneceği aşikar. Detaylar geldikçe bu yazı güncellenecek. Takipte kalın!


Güncelleme ile birlikte yepyeni bir kahraman da oyuna ekleniyor. Barbar Kral ve Okçu Kraliçe'nin aksine bu sefer normal iksir ile alınacak olan kahramanın şuan için tek görseli aşağıdaki gibi.Köyler artık daha büyük! Fakat endişe etmeyin bununla beraber savaşlar artık 30 saniye daha uzun!
Artık klan kalelerine büyü bağışı yapabileceğiz! Tek şartı 4. seviye ve üstü klan kalesi olması. Bir tane kara büyü artık bağışlanabilir olacak. Ayrıca yeni klan bağışı menüsüyle kim ne atmış hepsini görebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum GönderLütfen sadece ilgili yazı hakkında yorum yapalım, konu dışı yorumlarınızı lütfen İletişim bölümünden bana ulaştırın. Teşekkürler!