1 Ekim 2015 Perşembe

Hearthstone Tavern Brawl - Boom Bot vs. Annoy-o-TronHearthstone'un en eğlenceli oyun modu Tavern Brawl her hafta yenilenen kurallarıyla oyuncuları sevindirmeye devam ediyor. Bu hafta ilk haftaya birazcık benzer bir konu işleniyor; "Boom Bot vs. Annoy-o-Tron" Bir çok Hearthstone oyuncu Dr.Boom kartının ne kadar güçlü bir kart olduğunu bilir.İşte Boom Bot Dr.Boom kartının yanında çıkan o ufak bombaların karaktere çevrilmiş hali. Annoy-o-Tron ise herkesin rakip oynadığında nefret kustuğu bir kart ve oda aynı Boom Bot gibi bu haftaki Tavern Brawl konusunda karakterleştirilmiş. Genellikle Mech kartlarının rastgele olarak verildiği destelerle oynuyorsunuz. Malesef ilk haftadaki gibi karakterlere özel kartlar eklenmemiş. Kartların çoğu Mech kartları ve her sınıftan kart var.


Annoy-o-Tron: Hero Power olarak en düşük ataklı minionınıza Divine Shield + Taunt verir. Bu sayede çok rahat bir şekilde tahta kontrolünü elinde tutuyor. Destesinde yoğun olarak silah ve tauntlu kartlar var. Oyunun başlarında tahta kontrolünü elinize alamazsanız oyunun geri kalanında kazanma şansınız çok düşük oluyor. Çünkü rakibinizde ileri oyunda çok güçlü kartlar var.
Boom Bot: Hero Power olarak oyundaki rastgele 2 düşman birime 1'er hasar veriyor. Annoy-o-Tron'un Divine Shield ve tauntlu minionlarını ortadan kaldırmanın en kolay yollarından birisi tabiki şansınız yaver giderse. Unutmayın bu Hero Power Annoy-o-Tron'a da vurabilir. Destesinde genellikle düşman minionlarını ortadan kaldıran büyüler ve yoğun olarak silah var. Ayrıca oyun sonlarına doğru yüksek manalı kartlarıyla tahtanın kontrolünü tamamen ele geçirebiliyor.

Hiç yorum yok:

Yorum GönderLütfen sadece ilgili yazı hakkında yorum yapalım, konu dışı yorumlarınızı lütfen İletişim bölümünden bana ulaştırın. Teşekkürler!