19 Ekim 2015 Pazartesi

GTA V Online Lowriders Güncellemesi İnceleme!


Gün geçmiyor ki Rockstar Games GTA V için bir güncelleme daha yayınlamasın. Oyun piyasasında verdiğimiz parayı hak eden ender oyunlardan birisi olduğunu sürekli gelen güncellemeler ile gösteren GTA V, 20 Ekim günü Lowriders güncellemesini de alarak oyuna Gangsta havasını tamamen ekliyor. Eski kasa modifiyeli arabalar, son ses müzik, çeteler, gangsta kıyafetleri ve silahları ve daha onlarcası yarın ki Lowriders güncellemesi ile GTA V 'e ekleniyor.


Resimlerde de görüldüğü gibi, 6 farklı lowrider'dan birini alıp rengini özelleştirip yapıştırmalar ekleyin, iç döşemelerinizi rengarenk derilerle süsleyin, birazcık body kit yaptıktan sonra hidrolikleri de ekleyin. Ne kadar güçlü hidrolik eklerseniz lowrider o kadar zıplayacak. Son olarak ses sistemlerinizi kulakları patlatacak hoparlörlerle değiştirin. 


Player interaction menu'den arabanızın kapılarını, bagajını kontrol edin, ayrıca neonlarınızı kapatıp açabileceksiniz. Unutmayın Lamar sizi arayacak ve yeni görevlerin kapısını açacak. Çok zevkli bir güncelleme GTA V severleri bekliyor.
Hiç yorum yok:

Yorum GönderLütfen sadece ilgili yazı hakkında yorum yapalım, konu dışı yorumlarınızı lütfen İletişim bölümünden bana ulaştırın. Teşekkürler!