28 Eylül 2015 Pazartesi

World of Warcraft Ucretsiz Oynama Rehberi


World of Warcraft'ı ücretsiz oynamanın bir yolu olduğunu biliyor muydunuz? Tabiki Blizzard'ın destek verdiği bir server olmasada Warmane adındaki server sayesinde neredeyse Blizzard kalitesinde ücretsiz bir şekilde World of Warcraft oynayabilirsiniz. Ülkemizdeki kur değerlerinin yüksekliği malesef orjinal WoW'u her bütçenin karşılamasına olanak vermiyor ve ücretsiz oynamak için tek yapmanız gereken bu rehberi incelemek.

Warmane Nedir?

Molten WoW adıyla 2009'dan beri hizmet veren sonrasında Arena-Tournament serverıyla birleşip ismini Warmane WoW yapan Private WoW server'ıdır. Mist of Pandaria paketine kadar destek veren server Lich King paketindeki kalitesiyle diğer serverlardan sıyrılmıştır. Server tamamen ücretsiz olup sadece 1 kere bağış yaparak premium sahibi olabileceğiniz kendi içindeki Realmlerine göre farklılık gösterip gerçek para ile çok güçlü eşya alma gibi özelliklere sahiptir. Oyundaki bir kaç item dışında her şeye emek harcayarak ulaşabilirsiniz. Lich King paketine orjinal WoW'un son paketi olan Warlord of Draenor karakter modellerini entregre ederekte yeni grafiklerin zevkini oyunculara yaşatmaktadır.

Realmler 

Lich King


Lordaeron: Açılalı bir kaç gün oldu ve ortalama 5000 online oyuncuya sahip. Gerçekçi WoW deneyimi sunan realm gerçek parayla item ALINAMAYAN bir realmdir. Ayrıca Exp Rate x1 olduğu için seviye kasmanında gerçekten zor olduğu bir realm. Bir çok görev ve dungeon tamamen kodlanmış ve realmde çok çok az bug var. Şuan için en fazla 60 seviye olunabiliyor ve önümüzdeki ay bu sınır 70 ondan sonraki ay ise 80 olacak.

Deathwing

Kasmanın normale göre çok daha rahat olduğu ortalama 3000 kişiye anlık olarak hizmet veren Warmane'in en popüler realmidir. Gerçek parayla item alınabilen bir serverdır.

Ragnaros

Deathwing'e göre çok daha rahat kasılabilen geri kalan özellikleri neredeyse aynıdır. Ortalama 2900 anlık oyuncu vardır.

Cataclysm

Neltharion ve Warsong adı altında 2 realm'e sahiptir, realmler hakkında pek bir bilgim olmasada Neltharion anlık 2300, Warsong ise sadece 300 kişiye ev sahipliği yapıyor.

Mist of Pandaria 

Frostwolf: Ortalama 4500 kişiye anlık olarak hizmer veren realm yeni açılmış olmasından dolayı çokça hata barındırıyor. Genede Mist of Pandaria zevkini çıkarabilirsiniz.
Kurulum ve Üyelik

Öncelikle buraya tıklayarak bir hesap açıyoruz.

Buraya tıklayarak hangi paketi oynamak istiyorsanız Expansion kısmından o paketi seçin. Yanında "Old" ibaresi bulunduranlar karakter modellerinde eski paketleri kullanır.

Oyunu indirdikten sonra herhangi bir kurulum yapmanıza gerek kalmadan direkt klasör içinden WoW.exe'yi çalıştırıyoruz. Launcher.exe yi çalıştırmayın. Ardından giriş ekranı geliyor, ilk boşlukta Email desede KULLANICI ADIYLA giriş yapıyorsunuz. Email ile girerseniz güncelleme yapmaya çalışacak ve oyunu tekrar indirmek zorunda kalacaksınız.

Hiç yorum yok:

Yorum GönderLütfen sadece ilgili yazı hakkında yorum yapalım, konu dışı yorumlarınızı lütfen İletişim bölümünden bana ulaştırın. Teşekkürler!