21 Eylül 2015 Pazartesi

Hearthstone Warlock Zoo Destesi


Hearthstone; kartların ve destelerin taktik ve şans ile şekillendirdiği son zamanların en iyi kart oyunu olarak bir çok oyuncunun gözdesi olmuş durumda. Yüzlerce kart arasından doğru olanları seçip bir deste oluşturmanız gerekiyor, fakat deste oluştururken hangi kartın hangi kartlarla uyum içerisinde olduğunu bilmeden bu işe girmek tamamen hüsranla sonuçlanıyor. Bu yeni yazı dizisinde işin şans tarafını tamamen geçip farklı classların farklı türdeki destelerini sizlerle paylaşacağım.

Zoo Warlock

Zoo Warlock destesi içinde çok fazla Demon kartı bulunduran, oyunu hızlı oynayıp sonuca hızlı ulaşmak isteyen oyuncular için tasarlanmıştır. Çok yüksek manalı kartları bulunmaz fakat 9 manalık Mal'Ganis'i oyuna sürmek için Voidcaller gibi kartlar kullanır. Ortalama 5 tane büyü bulunur ve geri kalanın minion olması rakiplerinizin uğraşacağı onlarca küçük manalı kart demektir.

Deste ve görüntüsü hearthstonetopdecks.com dan alınmıştır.

  • Oyuna Voidwalker ya da Flame Imp ile başlamanız rakibiniz için daha 1. elde uğraşması gereken bir board control olur. Hemen ardından Nerubian Egg veya Haunted Creeper oynamanız rakibiniz için işin içinden çıkılmaz bir durum alacaktır. 
  • Abusive Sergeant kartını mümkünse Nerubian Egg ile oynayın, ayrıca Power Overwhelming Nerubian Egg için en iyi karttır. Void Terror kartını ise Haunted Creeper ile oynamak hiç fena olmaz
  • Bane of Doom kartını hiç acımadan ilk fırsatta oyuna sürün.
  • Doomguard ve Mal'Ganis kartlarını kesinlikle direk oynamayın, Voidcaller sizin yerinize bunu yapacak.
  • Çok zor durumda kaldığınızda ucuz minionlarınızı hemen Defender of Argus ile tauntlayın. Bu sayede bir kaç el daha rakibiniz minionlar ile uğraşırken siz direkt rakibe saldırabileceksiniz.
  • Dr.Boom ile de bitirici darbeyi yapabilirsiniz, bu desteyi oynadıkça kartlar arasındaki sinerjiyi daha iyi anlayacaksınız. Hiç yorum yok:

Yorum GönderLütfen sadece ilgili yazı hakkında yorum yapalım, konu dışı yorumlarınızı lütfen İletişim bölümünden bana ulaştırın. Teşekkürler!