23 Eylül 2015 Çarşamba

Hearthstone Tavern Brawl - Underdog RulesHearthstone her hafta olduğu gibi bu haftada yeni bir kuralla Tavern Brawl'ı açtı. Bu haftaki kural tam olarak şöyle: "Eğer canınız rakibinizden 3'den daha fazla olacak şekilde azsa, rakibin elinin sonunda rastgele bir minion sizin tarafınıza ekleniyor". Tamda bu kurala göre bir deste var! Handlock bu hafta Tavern Brawl'da en çok zafer kazanacak deste gibi görünüyor.

Sizden bir kahraman seçmeniz ve bir deste yaratmanız isteniyor. Önerilerim içinde çok fazla sağlık yenileyen desteler oluşturmanız. Canınızı sürekli rakipten az tutmanız gerekiyor fakat ölme derecesine gelmeden sürekli yenileme yapmalısınız. Eğer Handlock oynuyorsanız belli bir seviyeden sonra Taunt larınızı oyuna sürüp tahtanın kontrolünü elinize almanız gerekiyor.

Rakiplerinizde sizin gibi canını sürekli azaltmaya çalıştığı için onlara bir sürpriz yapıp Priest alabilirsiniz. Ayrıca bu hafta Warrior sınıfıda çok şanslı, çünkü canınız az olsa bir kalkan basıp genede yaşayabilirsiniz.

Face Hunter bu hafta iş yapmayacak gibi görünüyor, zaten tahtanın kontrolünü hiç ele almıyorsunuz ve üstüne rakibiniz her elin sonunda rastgele bir minion kazanıyor, Face Hunter'a bu hafta hiç bulaşmayın derim.

Hiç yorum yok:

Yorum GönderLütfen sadece ilgili yazı hakkında yorum yapalım, konu dışı yorumlarınızı lütfen İletişim bölümünden bana ulaştırın. Teşekkürler!