12 Eylül 2015 Cumartesi

GTA Online Freemode Güncellemesi

Resim IGN'den alınmıştır
Rockstar Games'in bugüne kadar çıkarmış olduğu en akıl almaz oyunlardan birisi olan GTA V durmaksızın yeni özelliklerle güncellenmeye devam ediyor. 15 Eylül'de çıkacak olan Freemode güncellemesi GTA Online'a yepyeni bir soluk getirecek. Bilindiği üzere GTA V yükleme ekranlarının uzun olmasıyla ilgili çok eleştiri aldı, işte Freemode güncellemesi bu yükleme ekranlarını kaldıran sizi tamamen oyuna odaklayan, arkadaşlarınızla türlü türlü yeni eklenen etkinliklere katılabileceğiniz bir güncelleme olarak karşımıza çıkıyor.

Yanlış anlaşılmaların önüne geçmek istiyorum, GTA V ve Online kısmında tabiki yüklemeler olacak ama bu güncelleme sayesinde seçtiğiniz etkinliğe girdikten sonra bir sonraki etkinliğe kadar en ufak bir yükleme ekranı görmeyeceksiniz. (Bu bilgiler Rockstar Games'in blog yazısından anladıklarım) Oyuna yeni etkinlikler ekleniyor demiştik, şimdi bu etkinliklere bir bakalım.

Penned In: Bu etkinliğe dahil olduğunuzda güçlü ve zırhlı arabalarınızla bir çemberin içinde kalmaya çalışıyorsunuz. Sizi o çemberden itmeye çalışan diğer rakiplerinize karşı arkadaşlarınızın yardımına çok ihtiyaç duyabilirsiniz.

Hunt the Beast: Yanınızdaki kişinin bir anda mutasyona uğradığını düşünün, daha güçlü, daha hızlı ve daha dayanıklı olan bu canavarı (!) avlamak tabiki de diğer Freemode oyuncularına düşüyor.

King of the Castle: Herkes bir kalesi olsun ister ama sizin kalenizi başkaları da ister, tarih yıllarca bunu gösterdi bizlere, kaleni ne kadar savunabileceksin?

Hunting Pack: Klasik bir film konusu: Araba belirli bir hızın altına düşerse imha olacak. Bir yandan size verilen paketi hedefe ulaştırmaya çalışırken bir yandan rakiplerinizle yarışın. Çok zor bir etkinlik olacağı şimdiden belli.

Criminal Damage: Bu etkinlik için gerçekten sabırsızlanıyorum, En yıkıcı silahlarınızı alın ve dehşete hazır olun! Etrafa en çok hasar veren kazanacak! Trafiğin en sıkışık olduğu yerleri mi yoksa pahalı jetlerin bulunduğu havalimanı mı? Yoksa başka fikirleriniz mi var? Unutmayın tek amacınız en çok yıkımı yaratmak!

Bu etkinliklerin dışında daha ufak ama genede zevkli etkinliklerde oıylacak, örneğin arabaların yanından sıyırarak geçmek gibi. Ayrıca Video Editor yeni özellikleriyle tüm platformlara sunulacak.


Hiç yorum yok:

Yorum GönderLütfen sadece ilgili yazı hakkında yorum yapalım, konu dışı yorumlarınızı lütfen İletişim bölümünden bana ulaştırın. Teşekkürler!