2 Ağustos 2015 Pazar

Çılgın Hırsızlar: Minion Rush İncelemesi


Arkadaşlar merhaba, bugün size bir çok kişiyi sevimlilikleriyle kendine bağlayan ve bir o kadarda komik olan Minionlarımızın Çılgın Hırsızlar: Minion Rush oyununu anlatacağım. Bildiğiniz üzere Despiccable Me animasyon serisinin çok büyük bir kitlesi var. Sadece çocuklar değil 7'den 70'e neredeyse herkesin göz bebeği olan bu animasyon yayınlandığı tarihten beri hayranlarını sürekli sevindirdi. Peki bu oyunda neler mi var?

Grafikler ve Sesler

Koşu oyunları türünde boy gösteren Çılgın Hırsızlar: Minion Rush grafik ve ses anlamında rakiplerine oranla ciddi bir farkla öne geçiyor. Özellikle seslendirme o kadar başarılı olmuş ki bazen sadece sesleri dinleyip kahkaha atmak için kendinizi Minion evreninde bulacaksınız. Gameloft  her zamanki gibi muazzam bir iş çıkarmış. 15 adet dil seçeneği bulunan oyunda aynı zamanda Türkçe desteği de var. Aynı zamanda Facebook ile bağlantı yapıp bu oyunu oynayan arkadaşlarınızla eğlenceli bir rekabet içine girebilirsiniz. Aynı zamanda Shop kısmında Minion'unuzun kıyafetlerini değiştirebilir; bir itfaiyeci, bir polis, bir ambulans şoförü hatta bir vampir bile olabilirsiniz :) İlk başta downloading (yükleme) süresi geliyor bu biraz canınızı sıkabilir ama pes etmeyin çünkü oyun açıldığında sizde benim gibi bir Minion Rush bağımlısı olacağınıza eminim.Hikaye

Oyun Minion laboratuvarında geçmektedir. Oyunumuz başladığında Minion'umuz oyun alanına gitmek için bir trambolin vasıtasıyla zıplar ve yetişemediği yerde ise bir zincire asılı olan 4 Minion devreye girer ve onu oyun alanına sokarlar, böylelikle oyunumuz başlamış olur.

Oynanabilirlik

Çılgın Hırsızlar: Minion Rush oyununda bir sürü haritalar bulunmakta. Tabiki bu haritaların hepsini bir anda oynayacağınızı sanmayın öncelikle birinci haritadaki bölümleri geçip belki de bir sahilde koşabilirsiniz :) Bölümlerde roketlerin üstünden atlayıp trenlerden kaçabilirsiniz ve de yoldaki Minion dostlarınızı toplayıp Çılgın bir bonus alabilirsiniz. Açıkçası bu oyun benim stresimi alıp uzak diyarlara götürmede bire bir. GameLoft'un yayınlamış olduğu tanıtım;Hiç yorum yok:

Yorum GönderLütfen sadece ilgili yazı hakkında yorum yapalım, konu dışı yorumlarınızı lütfen İletişim bölümünden bana ulaştırın. Teşekkürler!