25 Temmuz 2015 Cumartesi

Tavern Brawl 6. Hafta - Heart of the Sunwell


Hearthstone Tavern Brawl 6. haftasında gene özel bir kuralla oyunculara sunuldu. Bu hafta her 2 oyuncuda direkt olarak 10 manadan başlıyor ve bu sayede normalde neredeyse imkansız olan çok yüksek manalı desteler oluşturulabiliyor.

Her oyuncu istediği karakteri seçip istediği kartlarla destesini yapıyor ve giriş gelişme olmadan direk sonuç aşamasında oyun başlıyor. Müthiş kombolar ile ilk elden bitirilen oyunları bırakın da, başlar başlamaz Dr. Boom atmanın keyfi paha biçilemez. Her ne kadar çok basit görünse de bu hafta gerçekten çok zevkli bir kural Hearthstone oyuncularına sunulmuş. Kendi izlenimlerime göre bu hafta en çok Shaman ve Mage kullanıldı. Shaman çok düşük manalara çok güçlü kartlar atabildiği için diğer kahramanlara göre daha avantajlı oluyor. Overload ise hiç sorun değil sonuçta ilk elden 10 mana ile başlıyorsunuz. Destelerinizde mümkünse Frost büyüleri olsun, ayrıca silence büyüleride çok işe yarıyor. Taunt ağırlıklı ve en yüksek manalı kartları tercih edin. Unutmayın bu haftaki kuralın oyunları sadece bir kaç el sürüyor ve bu sayede görevleri yapmak aşırı kolay oluyor.

Hiç yorum yok:

Yorum GönderLütfen sadece ilgili yazı hakkında yorum yapalım, konu dışı yorumlarınızı lütfen İletişim bölümünden bana ulaştırın. Teşekkürler!