11 Temmuz 2015 Cumartesi

Tavern Brawl 4. Hafta - The Great Summoner CompetitionHearthstone'un yeni modu Tavern Brawl 4. hafta da yepyeni bir kuralla bizleri eğlendiriyor. Bu haftanın konusunun ismi "The Great Summoner Competition", kural ise kullanılan her büyünün mana costu değerinde bir minion rastgele oyun tahtasına ekleniyor. Örneğin 1 mana değerinde bir büyü kullandığınızda tahtaya 1 mana değerinde bir minion ekleniyor. Brawl'dan önce ise seçtiğiniz class'a deste yapmanız gerekiyor. Her hafta olduğu gibi bu hafta da ilk zaferiniz karşılığında 1 tane klasik kart destesi alıyorsunuz. Unutmayın ayın 13'ünde Tavern Brawl yeni kuralları hazırlamak için kapanıyor. Bu eğlenceli haftayı kaçırmayın!

Deste yaparken dikkat edilmesi gerekenler.

Öncelikle çok büyüsü olan classları tercih edin. Bu hafta en çok Mage,Paladin,Priest ve Warlock seçiliyor. Bütün destenizi büyülerden oluşturun, eğer destenizde daha fazla büyü kalmadıysa bir kaç tane ucuz minion ekleyin. Bu haftanın amacı mümkün olduğunca büyü kullanmak olduğu için Mage ve Paladin açık ara kazanıyor. Birazda şansınız varsa harika minionlar tahtaya ekleniyor. Spare part veren minionlar da desteye eklenebilir, sonuçta spare partlarda birer büyü ve onlarda tahtaya minion ekliyor.

Hiç yorum yok:

Yorum GönderLütfen sadece ilgili yazı hakkında yorum yapalım, konu dışı yorumlarınızı lütfen İletişim bölümünden bana ulaştırın. Teşekkürler!