25 Nisan 2015 Cumartesi

GTA Samp İndir

Her ne kadar şu günlerde GTA V etrafı kasıp kavursada GTA Sanandreas oyunu ve Online eklentisi SAMP asla unutulmaz, bu yazımda sizler için SAMP nasıl kurulur ve nereden indirilir göstereceğim.

Gta Samp nedir?

Gta Samp kendinize bir karakter yarattığınız ve diğer bütün insanlarla ortak bir haritada oynayacağınız sayısız eğlence ve imkan sunan GTA'nın açık dünya online eklentisidir. Yarış yapabilir, çete kurup etrafta katliam yaratabilir, sizi öldüren birinin başına ödül koyup başkalarını üstüne salabilir, uçak çarpıştırma, roket savaşları ve sayısız eğlenceye GTA Samp ile sahip olabilirsiniz.


GTA SAMP KURULUM

Öncellikle temiz bir Gta San andreas kuruyoruz. Herhangi bir versiyon günllemesi yapmayın, ayrıca oyunu Steam üzerinden oynuyorsanız SAMP'ı çalıştıramazsınız. Versiyonunuz v1 değilse buraya tıklayarak versiyon düşürücüyü indirin. Tek yapmanız gereken programı çalıştırmak.

Versiyonunuz v1 ise buradan GTA SAMP'ı indiriyoruz. İndirdikten sonra kurulum yerini oyunun kurulu olduğu yeri gösteriyoruz.Hiç yorum yok:

Yorum GönderLütfen sadece ilgili yazı hakkında yorum yapalım, konu dışı yorumlarınızı lütfen İletişim bölümünden bana ulaştırın. Teşekkürler!