4 Ocak 2014 Cumartesi

World of Warcraft Pvp Nasıl Oynanır? Rehber

         Merhaba arkadaşlar bu yazımda sizlere World Of Warcraft'ı para vermeden ücretsiz oynamanın yolunu anlatacağım. Öncelikle söylemem gereken şey orjinal serverlarda değil başka firma ve ya insanların oynadığı serverlarda oynayabilirsiniz. Onların güvenlik önlemleri ve değişiklikleriyle tabikide. Yapmanız gereken ilk şey server seçmektir. Bu yazımda  sevdiğim ve güvendiğim serverları ve kurulumlarını bulabilirsiniz.

Molten WoW: En çok oynadığım serverdır. Wotlk ve ya Catalysm paketinde çalışır yani eski bir paket. Fakat online seviyesi gerçekten çok yüksek ayrıca lag ping loss dc gibi sorunların hiçbiri yok. Para vererek güçlü itemlar alabilirsiniz fakat parasızda aynı itemleri uğraşarak alabilirsiniz. Vote sistemi var. Her 12 saatte bir 3 farklı siteden bu servera oy verirseniz vote puanı kazanıyorsunuz. Yeterince birikincede özel itemler ve ya karakterin ismini değiştirmek gibi şeyler yapabilirsiniz. x2 x12 ve x20 hızında serverı var. İndirmek için buraya tıklayın.


Dispersion WoW: Buda kaliteli bir başka server. Vote sistemini  buda kullanıyor. Kalitesi hakkında bir bilgim yok fakat bu serverda Wotlk patchinde çalışıyor. Ayrıca herkes oyuna 80 level olarak başlıyor. Buraya tıklayarak indirme sayfasına ulaşabilirsiniz.

Heroes Wow: Gene çok kaliteli bir server. 255 levela kadar kasabilirsiniz. Yeni ırklar dungeonlar özellikler var. 21000 den fazla değiştirilmiş item bulunuyor. Lagsız dc siz online sayısı yüksek bir serverdır. Sayfasına ulaşmak için tıklayın!

Bunlar gibi sayısız server var. Google'da aratmanız yeterlidir.Eğer patchiniz farklı serverları tutuyorsa server ip değiştirerekte başka servera geçebilirsiniz.

C:\oyunun kurulu olduğu yer\Data\enGB klasöründe ki realmlist.wtf dosyasını notepad ile açıp set realmlist kısmını değiştirmeniz yeterlidir.

Unutmayın, sizinde bildiğiniz oynadığınız serverlar var ise yorum bölümünü kullanıp paylaşmak sevaptır :D
Hiç yorum yok:

Yorum GönderLütfen sadece ilgili yazı hakkında yorum yapalım, konu dışı yorumlarınızı lütfen İletişim bölümünden bana ulaştırın. Teşekkürler!