14 Aralık 2013 Cumartesi

Dizimag Kapatıldı!

     Belkide Türkiye'nin en çok tıklanan dizi sitesi kapatıldı.
Siteye ulaşmaya çalıştığınızda sizi aşağıdaki resim karşılıyor.       Dizimag kapatıldıktan hemen sonra dizimag1,dizimag2 gibi farklı isimlerle devam etti. Fakat şuan da siteye ulaşmak imkansız. Birçok haber sitesi dizimag'in serverlarına Warner Bros'un el koyduğunu söylüyor. Ne kadar doğrudur bilinmez ama biraz abartı sanki. Çok abartı değil mi ya? Koskoca Warner Bros bir türk dizi sitesini neden kapattırsın. Adamları etkilemiyordur bile. Tamam belki binlerce üyesi vardı ve ciddi paralar dönüyordı (!) ama Warner Bros'un ciddi anlamda böyle bişey yaptığını düşünemiyorum. 
       Kaldıki Türkiye'de binlerce dizi sitesi var ve her geçen gün giderek artıyor. Sadece dizi siteleri değil birde torrent varki şuan da indirme yapmanın en kolay ve hızlı yolu. Dizimag'in kapatılması diğer sitelere gözdağı olmak yerine belkide diğer sitelerin aktifliğini daha da arttırıp bu sitelerin önünü alamayacakları bir hale getirecek.
       Sonuç olarak elveda Dizimag merhaba yeni dizi siteleri.

Hiç yorum yok:

Yorum GönderLütfen sadece ilgili yazı hakkında yorum yapalım, konu dışı yorumlarınızı lütfen İletişim bölümünden bana ulaştırın. Teşekkürler!